UWAGA: MAMY PRZEDSZKOLAKÓW

Pierwszy taki poradnik o tym, jak poradzić sobie z chorym dzieckiem w domu.

Ten e-book to nasza odpowiedź na potrzebę Super Mam, które wychowują przedszkolaki, ale nie tylko. Okres przedszkolny to najbardziej stresujący czas w trakcie wychowywania dziecka. Pociecha do tej pory zdrowa, zaczyna często chorować.Pojawiają się nowe, często niepokojące Ciebie objawy.

Ta książka to wiedza przekazana w prosty sposób, aby zmniejszyć Twój stres w trakcie choroby dziecka i podpowiedzieć Tobie jak rozpoznać i co robić kiedy Twój mały geniusz zachoruje.

GWARANTUJEMY!!!
Zwrócimy pieniądze, jeżeli e-book nie spodoba się Tobie.

Po przeczytaniu e-booka.

Twoje dziecko nigdy nie dostanie niepotrzebnego antybiotyku.

Unikniesz stresujących wizyt z dzieckiem w szpitalu na weekend.

Dzięki praktycznym wskazówkom i algorytmom, będziesz wiedziała jak pomóc dziecku w domu.

Będziesz zdecydowanie mniej zestresowana w trakcie kolejnych infekcji dziecka.

Praktyczna wiedza i wskazówki dla Ciebie.

Algorytmy postępowania. Krok po kroku co robić.

W formie praktycznych algorytmów, dowiesz się jak zareagować w przypadku konkretnych objawów i chorób.

Informacje i wskazówki medyczne.

W każdym rozdziale otrzymasz praktyczne i sprawdzone informacje medyczne oraz wskazówki, dzieki którym z łatwością podejmiesz decyzje i pomożesz dziecku.

Dawkowanie najpilniejszych leków zawsze pod ręką.

W przejrzystej formie przygotowaliśmy dla Ciebie dawkowanie najpotrzebniejszych leków. Będziesz je zawsze mieć przy sobie, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnego stresu.

Leki na konkretne objawy.

Tak zaprojektowaliśmy e-booka, abyś miała listę leków w zależności od objawów z dołączonymi, konkretnymi produktami i dawkowaniem.

Opinie pierwszych czytelniczek.

Dzięki praktycznym wskazówkomi algorytmom, uniknęłam wizyty w szpitalu na weekend. Dziekuję!!!

KASIA

mama 2 przedszkolaków

Dużo przydatnych informacji, dzięki którym wiem dokładnie co robić jak mój przedszkolak zacznie gorączkować.

AGNIESZKA

mama Stasia i Filipa

Najbardziej przydają mi się listy leków. Wiem jaki lek kupić, a jakich nie ma sensu.

ANGELIKA

mama 2 dziewczynek

GWARANTUJEMY!!! Zwrócimy pieniądze, jeżeli e-book nie spodoba się Tobie.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałaś, pobierz darmowy rozdział.

Pobierz darmowy rozdział

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Ciebie, która skończy się za 5 dni.

4 days 23 hours 59 minutes 29 seconds

GWARANTUJEMY!!! Zwrócimy pieniądze, jeżeli e-book nie spodoba się Tobie.

39,90 zł 24,90 zł

• Jesteś Super Mamą
    (e-book)

• Gorączka u przedszkolaka
    e-book)

• 5 zasad zdrowego żywienia (poradnik audio)

35,90 zł 22,00 zł

• Jesteś Super Mamą
    (e-book)

Cieszymy się, że postanowiłaś wesprzeć naszą działalność edukacyjną.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.