szukaj
Jakie korzyści osiągniesz stosując #zdroweNIEjedzenieKETO 🙂👍

Jakie korzyści osiągniesz stosując #zdroweNIEjedzenieKETO 🙂👍

Streszczenie:

#zdroweNIEjedzenieKETO to potężne narzędzie do leczenia wielu chorób✌🙂 Dlatego z przyjemnością dzielimy się wiedzą dotyczącą tego waznego zagadnienia.

Dołącz do niesamowitej grupy Instagram – https://www.instagram.com/lekarze.dla.przedszkolakow/ Facebook — https://www.facebook.com/LekarzeDlaPrzedszkolakow Strona z przepisami posiłków do zdroweNIEjedzenieKETO https://www.ketoconnect.net/

Badania naukowe

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26768850/ https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0139817 https://www.bmj.com/content/363/bmj.k4583 https://www.bmj.com/content/363/bmj.k4583 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26485706/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26768850/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27059106/ https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa0708681 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30544168/

Ten film ma charakter wyłącznie edukacyjny i w żaden sposób nie może zastąpić i być traktowany, jako porada, konsultacja lekarska. Aby zrealizować naszą misję, zapewniamy odwiedzającym wiedzę, narzędzia i inspirację, z których wierzymy, że skorzystają najlepiej jak potrafią. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wiarygodnych i pouczających materiałów, nie możemy udzielać żadnych oświadczeń ani gwarancji w odniesieniu do treści na naszej stronie. Korzystanie z naszej strony i innych usług jest na własne ryzyko. Informacje, które przekazujemy nie mają na celu zastąpienia konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. Treści, które udostępniamy, nie są przeznaczone w celu postawienia diagnozy i leczenia. Poinformuj swojego lekarza o wszelkich zmianach, które możesz wprowadzić w swoim stylu życia i omówić je z nim. Nie lekceważ porady lekarskiej ani nie opóźniaj wizyty u lekarza z powodu czegoś, co czytasz na naszej stronie, lub na innych naszych kanałach komunikacji. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących schorzeń należy skontaktować się z lekarzem.

udostępnijFacebook
Dołącz do dyskusji

Bracia Rodzeń – Lekarze dla przedszkolaków

#zdroweNIEjedzenie to potężne narzędzie w leczeniu chorób metabolicznych( insulinooporność, cukrzyca T2, otyłość, stłuszczenie wątroby i wiele innych). Nauczymy Ciebie jak je stosować i zdrowo żyć.

Bracia Rodzeń

Śledź nas

Nasze media społecznościowe są super